13-15 ТРАВНЯ 2025 | МВЦ | Київ | Україна


13-15 ТРАВНЯ 2025 | МВЦ | Київ | Україна


📸 Хочемо поділитися фото з Recovery Construction Forum Ukraine, який організувала наша команда (Premier Expo Ukraine) на минулому тижні.

📸 Хочемо поділитися фото з Recovery Construction Forum Ukraine, який організувала наша команда (Premier Expo Ukraine) на минулому тижні.

Це була дуже важлива подія, де бізнес і влада об'єдналися заради спільної мети - обговорити та дізнатися кейси громад, ключові аспекти та наявні виклики, що чекатимуть нас в процесі відбудови України 🇺🇦.

І ми справилися на відмінно: виправдали очікування як учасників, так і відвідувачів форуму. Адже саме у найважчі часи потрібно гуртуватися, ділитися досвідом і створювати нові партнерства 🤝.

Наша компанія вже вкотре доводить, що, навіть під час повномасштабного вторгнення, потрібно проводити offline події, особливо для бізнесу, адже під час таких миттєвих змін потрібно постійно тримати «руку на пульсі»: розуміти ринок, потреби та що відбувається з його учасниками, щоб швидко реагувати та створювати нові ланки постачання й співпраці.

📍 Тому вже 14-16 травня ми запрошуємо вас до відвідування чергової В2В події - виставки професійного інструменту Intertool Kyiv 2024. Де, ми зберемо незламні компанії, що готові запропонувати вам найкращі рішення для розвитку вашого бізнесу, покращення ефективності та майстерності.

☝Також, Intertool Kyiv 2024 буде проходити разом на одному майданчику з виставками Aquatherm Kyiv (інженерна виставка), AutoTechService (виставка автосервісу), ComAutoTrans (виставка комерційних, комунальних авто та спецтехніки).

🤩1 квиток - 4 виставки! Тільки 14-16 травня на вже традиційній локації Міжнародного виставкового центра міста Києва. Не пропустіть!

Промокод для безкоштовної реєстрації → FB24

Долучитися до виставки ⬇️

Квиток відвідувача → intertool.kyiv.ua/registration

Бронювання стенда → intertool.kyiv.ua/exhibitors

 Отримати квиток
 Забронювати стенд